
INSTALACJA ** SZKOLENIE ** FISKALIZACJA GRATIS !!!
- Wersja standardowa USB
Cena brutto: 1 597,77 PLN
Cena brutto: 1 929,87 PLN
- Wersja standardowa + GPRS (bez karty sim)
Cena brutto: 2 052,87 PLN
- Wersja z modemem GPRS i kartą SIM - patrz opis
Zamów - online lub telefonicznie
Sugerowane ceny producenta

Jeśli masz komputer połączony z Internetem - podłącz kasę do komputera za pomocą złącza USB i nie płać dodatkowo za transmisję danych. To podstawowa wersja kasy.
W dowolnym momencie możesz doposażyć Ergo w moduły komunikacyjne. Czy masz w swoim sklepie Internet i WiFi? Możesz go wykorzystać do komunikacji z CRK (po uprzedniej instalacji modułu rozszerzenia II w kasie). Świadczysz usługi lub prowadzisz handel mobilny w terenie? Połącz się z CRK za pomocą sieci komórkowej. Ten rodzaj połączenia możesz uzyskać wybierając kasę w wersji z modemem GPRS i kartą SIM lub poprzez instalację moduł rozszerzenia III, z kartą SIM micro dowolnego operatora.
SUMA WSZYSTKICH ZALET

Kasa ERGO ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich naszych kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kasy, podobnie jak innych urządzeń POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.

Poszerz możliwości swojej kasy ERGO ONLINE, wykorzystując ją jako nowoczesną i rozbudowaną kasowagę. Jako pierwsi wprowadziliśmy standard połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Takie rozwiązanie umożliwia obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Postaw na innowacyjność - oszczędność czasu, miejsca i energii!
WRZUĆ I DRUKUJ

Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz - wrzucasz papier - zamykasz. I możesz pracować dalej.

Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, możesz dostosować pojemność bazy PLU do ilości towarów bądź usług, które sprzedajesz. W zależności od potrzeb na Twoim ERGO ONLINE możesz zdefiniować 4000, 6000 lub 8000 nazw towarów lub usług.


Wersje urządzenia z modemem GPRS wyposażone są w kartę SIM z uruchomioną usługą przesyłu danych, na okres 36 miesięcy. Uruchomienie karty/usługi nie wymaga dodatkowych formalności, ani czynności, następuje automatycznie, tuż po inicjalizacji przesyłu danych..
* Koszty uruchomienia i przesyłu danych wliczone w cenę urządzenia.(patrz opis)
SPRAWDZA SIĘ NA MIEJSCU I W TERENIE

Niezależnie od tego czy posiadasz punkt handlowy, czy świadczysz usługi, pracujesz stacjonarnie, a może w terenie? Kasa ERGO ONLINE doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.
ERGO ONLINE możesz także wykorzystać świadcząc usługi u klienta (np. mobilne kosmetyczki), na festynie lub jarmarku, jeśli wystawisz tam swoje stoisko. A kiedy zamienisz mały sklep w duży salon, wystarczy, że dodasz odpowiednie moduły, poszerzysz bazę PLU i Posnet ERGO ONLINE nadal będzie Ci służyć.
Szczególnie polecamy kasę do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki).

Urządzenie fiskalne, które komunikuje się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK, inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. CRK będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Połączenie kasy fiskalnej z dedykowaną wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie wagi wywoływane są z klawiatury kasy. Wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i Klienta.

Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od wersji: WiFi, Bluetooth, modem GPRS/LTE

System szybkiej wymiany papieru „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę – Klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant urządzenia bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne.

Możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu.

Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami.

Cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu jeszcze przed jego wydrukowaniem.

Host USB pozwala podłączyć skaner, czytnik kart magnetycznych, pendrive oraz hub USB, który umożliwia obsługę aż 5 urządzeń.

Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.
Połączenie kasy z CRK (Centralnym Repozytorium Kas)
- Połączenie przez port USB do komputera który udostępni połączenie internetowe
- Moduł rozszerzenia II - (WIFI/BLUETOOTH, 2 X RS232, PORT SZUFLADY WIELONAPIĘCIOWEJ) cena netto 270,-
- Moduł rozszerzenia III - (MODEM 3G, 2 X RS232, PORT SZUFLADY WIELONAPIĘCIOWEJ) cena netto 370,-
- Moduł rozszerzenia III z kartą SIM na 36 m-cy - patrz opis cena netto 450,-
Rozszerzenia i akcesoria
- Rozszerzenie bazy PLU o 2000 kodów (60,00 pln)
- Rozszerzenie bazy PLU o 4000 kodów (100,00 pln)
ERGO ONLINE Z MODEMEM GPRS I KARTĄ SIM
"POSNET Polska” S.A. informuje, że: (i) kasa fiskalna typu ERGO ONLINE Z MODEMEM GPRS, z kartą SIM (dalej: Urządzenie) umożliwia połączenie i przesyłanie danych między nią a Centralnym Repozytorium Kas, (ii) pod warunkiem używania Urządzenia w zasięgu sieci telekomunikacyjnej spółki POLKOMTEL Sp. z o.o., dzięki skonfigurowanej z Urządzeniem karcie SIM, w okresie 36 miesięcy od dnia sprzedaży Urządzenia przez „POSNET Polska” S.A., dzięki skonfigurowanej z Urządzeniem karcie SIM, zapewniona jest także transmisja danych, (iii) w przypadku wskazanym w pkt. (ii) powyżej po upływie 36 miesięcy od dnia sprzedaży Urządzenia przez „POSNET Polska” S.A., a także w przypadku, gdy Urządzenie używane jest poza zasięgiem sieci telekomunikacyjnej spółki POLKOMTEL Sp. z o.o. transmisja danych między Urządzeniem a Centralnym Repozytorium Kas wymaga uzyskania przez użytkownika Urządzenia we własnym zakresie i na własny koszt dostępu do sieci telekomunikacyjnej, (iv) w przypadku, gdy taki dostęp do sieci ma być zapewniony w inny sposób niż przez przewodowe połączenie Urządzenia z komputerem przez złącze USB, „POSNET Polska” S.A. rekomenduje skontaktowanie się przez użytkownika Urządzenia z serwisem Urządzenia w celu skonfigurowania łącza z Urządzeniem."
Dane techniczne
Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych
Eurofiskalizacja
Wielowalutowość
Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Bazy danych
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 4000 - 6000/8000 (opcja)
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe 1000
Max. liczba kodów do PLU 10
Zestawy towarów / wielopaki 1000
Notatnik 500
Kasjerzy 16
Opakowania 65
Formy płatności 16 (w tym 8 walut)
Rabaty / narzuty 16
Rabaty czasowe 8
Jednostki miary 5
Klawisze skrótu 27 (3 poziomy x 9 klawiszy)
Grupy towarowe 32
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów 30
Obsługa błędów 20
Bufor pozycji paragonowych 5000
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmu drukującego
termiczny "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku 20 linii/s
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatora
graficzny (192 x 64 pikseli)
Wyświetlacz klienta
graficzny (192 x 64 pikseli)
Klawiatura
Liczba klawiszy klawiatury 29
Komunikacja
Porty standardowe 1 x USB (host)
obsługa szuflady kasowej 5 V
Porty dodatkowe
Moduł rozszerzenia I - 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)
Moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
Moduł rozszerzenia III - modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
Szuflada 5V 6V, 12V, 18V, 24V (opcja)
Obsługiwane urządzenia
Komputer, skaner (USB/RS/PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring
Komunikacja z komputerem
on-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny
Wbudowan akumulator li-ion 7,2V / 2150 mAh
Wymiary
94 x 62 x 230 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga 0,6 kg
Inne
Najważniejsze funkcje
- Modułowość - łatwość rozbudowy
- Zwiększona wytrzymałość konstrukcji
- Graficzne wyświetlacze
- Funkcja kasowagi
- Współpraca z terminalami płatniczymi
- Funkcjonalna klawiatura
- Grafika na paragonach
- NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
- Paragon w trybie blokowym
- Komunikacja bezprzewodowa
ROZBUDOWA
Dostosuj kasę do swoich potrzeb !
Skonfiguruj optymalną wersję i dobierz niezbędne akcesoria.
Moduł rozszerzenia 1:
2 x RS232, szuflada wielonapięciowa PROMOCJA* (50,00 PLN)