Kasy fiskalne wrocław - Oferta - Kasy fiskalne online

Najmniejsza kasa fiskalna Posnet Mobile ONLINE
Najlepsza Kasa dla Gastronomi
Kasa ONLINE dla gastronomii Novitus Next online Wrocław
Posnet Thermal HD
waga pris ep-200
Czytnik kodów do kasy fiskalnej

Najlepsze Kasy i Drukarki Fiskalne Wrocław

Przejdź do treści
Kasy Fiskalne ONLINE
                  Kasy Proste/Mobilne >>>

Aclas Kos_ON ONLINE

cena netto: 1 199,00 PLN - Wersja standardowa
cena netto: 1 299,00 PLN - Wersja z WIFI lub GSM
cena netto: 1 399,00 PLN - Wersja GSM i kartą SIM na 2 lata
Ekonomiczna kasa ACLAS Kos_ON to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz małych stacjonarnych sklepów.
Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych - sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych,
< Czytaj więcej

Posnet Ergo ONLINE

cena netto: 1 299,00 PLN - Wersja standardowa

cena netto: 1 549,00 PLN - Wersja z WIFI
cena netto: 1 749,00 PLN - Wersja z modemem 3G i kartą SIM
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).
< Czytaj więcej

Fawag Lite ONLINE

cena netto: 1 349,00 PLN - Wersja z STD
cena netto: 1 479,00 PLN - Wersja z WIFI
To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

< Czytaj więcej

Novitus Nano ONLINE

cena netto: 1 490,00 PLN lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej

cena netto: 1 690,00 PLN Nano ONLINE GSM24
Kasa NANO online jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu naszych inżynierów. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.
< Czytaj więcej

Novitus Nano II ONLINE

cena netto: 1 550,00 PLN lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej

cena netto: 1 750,00 PLN Nano II ONLINE GSM24
NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie.
< Czytaj więcej

Posnet Mobile ONLINE

cena netto: 1 549,00 PLN - Wersja z modułem WiFi/Bluetooth

cena netto: 1 949,00 PLN - Wersja z modemem 3G i kartą SIM
Kasa Mobile ONLINE jest mała, ale bardzo wydajna. Pozwoli Ci wydrukować 8 000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Poza zasilaniem sieciowym kasę Mobile ONLINE naładujesz za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej. Co więcej, na paragonach możesz zaprojektować logo lub nazwę swojej firmy.

<czytaj więcej

Novitus LINK ONLINE

cena netto: 1 490,00 PLN lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej
cena netto: 1 690,00 PLN Link ONLINE GSM24 lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej
Kasa Novitus LINK Online to nowy produkt z dobrze znanej i uznanej na rynku gamy produktów onlineowych marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to znak rozpoznawczy kasy dedykowanej do małych i średnich punktów sprzedaży i usług.

Posnet Bingo MAX ONLINE

cena netto: 1 549,00 PLN - Wersja standard

cena netto: 1 649,00 PLN - Wersja z modułem WiFi
Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

<czytaj więcej

Posnet Revo ONLINE

cena netto: 1 749,00 PLN -

cena netto: 1 849,00 PLN - Wersja z modułem WiFi
Kasę Posnet REVO zaprojektowaliśmy z myślą o punktach, w których istotna jest aranżacja miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce.

<czytaj więcej

Novitus One ONLINE

cena netto: 1 990,00 PLN lub od 70 zł/mies w sprzedaży ratalnej
cena netto: 2 190,00 PLN ONE ONLINE GSM24
INTERNET, MAIL I INNE APLIKACJE UŻYWA SIĘ ŁATWO JAK SMARTFONA
To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.
< Czytaj więcej

Novitus Sento ONLINE

cena netto: 1 750,00 PLN lub od 68 zł/mies w sprzedaży ratalnej

SENTO ONLINE Kasa Novitus SENTO Online to następca legendarnych kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana.
< Czytaj więcej

Novitus Next ONLINE

cena netto: 2 390,00 PLN lub od 93 zł/mies w sprzedaży ratalnej

Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.
< Czytaj więcej

Kasy Proste/Mobilne
z kopią elektroniczną
Kasa fiskalna ACLAS Kos E

ACLAS Kos E
cena netto:
899,00 PLN

Ekonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos E to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej.
Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych - sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych.

< Czytaj więcej

Fawag Lite

cena netto: 1 099,00 PLN

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

< Czytaj więcej

Novitus Mała Plus E

Novitus MAŁA Plus E

cena netto: 1 250,00 PLN
Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność elektronicznej kopii znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru) oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie danych.
< Czytaj więcej

Posnet Ergo

cena netto: 1 249,00 PLN
Kasa fiskalna Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.
< Czytaj więcej

Novitus Nano E

cena netto: 1 290,00 PLN
Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitus: małe wymiary - ogromne możliwości!
Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Kasa Nano E występuje w wersji „L” – dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców. Jako jedyna kasa fiskalna otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”. W roku 2011 wersje kasy Nano E „med” dla lekarzy i „lex” dla prawników, były najczęściej wybieranymi urządzeniami przez tych podatników. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
< Czytaj więcej

Posnet Mobile HS EJ   

cena netto: 1 290,00 PLN
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.
< Czytaj więcej

Posnet Bingo HS EJ

cena netto: 1 290,00 PLN
Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru.
<czytaj więcej

Novitus Sento E

cena netto: 1 390,00 PLN
SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko oparte o doskonale przetestowane, najwyższej jakości, podzespoły. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 16000 artykułów. Do każdego sprzedanego artykułu na paragonie można dodać definiowany opis.
< Czytaj więcej

Posnet Bingo XL  - ver. Standard i Plus
cena netto:
1 390,00 PLN - Standard
cena netto: 1 490,00 PLN - Plus
Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową oraz elektroniczną kopię paragonu.

Najważniejsze funkcje:
obsługa skanerów kodów kreskowych o interfejsie USB/RS232/PS2 (PS2 przez multiplekser),

wydajny akumulator litowo-jonowy pozwalający na długotrwałą pracę, łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmowi "easy load", integracja z systemami wideomonitoringu sklepowego,
kopia elektroniczna paragonu z możliwością archiwizacji danych przez port komunikacyjny Ethernet
<czytaj więcej

Kasy Średnie
z kopią elektroniczną

Novitus Sento Lan E/Sento Lan E+

cena netto: 1 390,00 PLN

cena netto: 1 550,00 PLN

Prezentujemy Państwu najnowszą kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu.
Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor.
Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E
posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.
< Czytaj więcej

Posnet Revo  

cena netto: 1 690,00 PLN
Kasa Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.
Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.
Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie
. To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną.
< Czytaj więcej

Novitus Soleo Lan E

cena netto: 1 790,00 PLN
Prosta a systemowa. Zaprojektowaliśmy Soleo Lan E z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb naszych klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy gwarantowana najnowocześniejszym technicznym warsztatem inżynierów Novitus.

Ogromna baza towarów zmieści cały Twój asortyment.

Kto nie chciałby mieć kasy fiskalnej, która wraz z rozwojem firmy będzie z nami zawsze. Kasa Soleo Lan E posiada rozbudowaną bazę towarową, która pomieści niejeden supermarket a długa nazwa towaru w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie.
Kasy Systemowe
z kopią elektroniczną
Kasa Fiskalna Next

Novitus Next

cena netto: 2 190,00 PLN

Przedstawiamy Państwu NOVITUS NEXT - system fiskalny następnej generacji.
Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem.
Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

< Czytaj więcej

Kasa Fiskalna Posnet Neo XL EJ

Posnet Neo XL EJ - ver. Standard i Plus

cena netto: 2 399,00 PLN - Standard ( 30 000 PLU)
cena netto: 2 599,00 PLN - Plus ( 60 000 PLU)

Multifunkcjonalność w każdych warunkach
Kasa Posnet Neo XL to urządzenie o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, która idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych.
Neo XL to sprawdzona na rynku, zaawansowana kasa systemowa, która słynie z wyjątkowej odporności. Wzbogacona o nowe funkcje umożliwia m.in. integrację z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym, programowanie przypomnień czy jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów (Ethernet, WiFi czy GPRS).

< Czytaj więcej

Novitus Next ONLINE kasa z tabletem
czytnik gs9590
Waga elektroniczna Pris EP-200
Posnet Ergo ONLINE
Autoryzowany Dystrybutor
Autoryzowany Serwis
Posnet Trio
Kasy fiskalne Posnet
Kasy Novitus Wrocław
Wróć do spisu treści