Wymiana kas fiskalnych na online 01-07-2021 - Kasy fiskalne online

Najmniejsza kasa fiskalna Posnet Mobile ONLINE
Najlepsza Kasa dla Gastronomi
Kasa ONLINE dla gastronomii Novitus Next online Wrocław
Posnet Thermal HD
waga pris ep-200
Czytnik kodów do kasy fiskalnej

Najlepsze Kasy i Drukarki Fiskalne Wrocław

Przejdź do treści
Branże zobligowane do wymiany kas na online od 01-07-2021
RABAT NA WSZYSTKIE KASY ONLINE

Posnet Ergo ONLINE

cena netto: 1 249,00 PLN - Wersja standardowa

cena netto: 1 499,00 PLN - Wersja z WIFI
cena netto: 1 699,00 PLN - Wersja z modemem 3G i kartą SIM
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).
< Czytaj więcej

Fawag Lite ONLINE

cena netto: 1 299,00 PLN
To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.Kasę Fawag Lite ONLINE można podłączyć do Centralnego Repozytorium Kas aż na pięć sposobów - wybierz taki , którego potrzebujesz!

< Czytaj więcej

Posnet Bingo ONLINE

cena netto: 1 399,00 PLN - Wersja z standardowa

cena netto: 1 699,00 PLN - Wersja z modemem 3G i kartą SIM
Bingo ONLINE to kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, często wybieranych przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK.
<czytaj więcej

Posnet Mobile ONLINE

cena netto: 1 499,00 PLN - Wersja z modułem WiFi/Bluetooth

cena netto: 1 899,00 PLN - Wersja z modemem 3G i kartą SIM
Kasa Mobile ONLINE jest mała, ale bardzo wydajna. Pozwoli Ci wydrukować 8 000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Poza zasilaniem sieciowym kasę Mobile ONLINE naładujesz za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej. Co więcej, na paragonach możesz zaprojektować logo lub nazwę swojej firmy.

<czytaj więcej

Posnet Bingo MAX ONLINE

cena netto: 1 499,00 PLN - Wersja standard

cena netto: 1 599,00 PLN - Wersja z modułem WiFi
cena netto: 1 699,00 PLN - Wersja z modułem 3G bez karty SIM
Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

<czytaj więcej

Novitus Nano II ONLINE

cena netto: 1 490,00 PLN lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej
cena netto: 1 690,00 PLN Nano II ONLINE GSM24 wkrótce w sprzedaży
NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie.
< Czytaj więcej

Novitus LINK ONLINE

cena netto: 1 490,00 PLN lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej
cena netto: 1 690,00 PLN Link ONLINE GSM24 lub od 58 zł/mies w sprzedaży ratalnej
Kasa Novitus LINK Online to nowy produkt z dobrze znanej i uznanej na rynku gamy produktów onlineowych marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to znak rozpoznawczy kasy dedykowanej do małych i średnich punktów sprzedaży i usług.

Posnet Revo ONLINE

cena netto: 1 699,00 PLN -

cena netto: 1 799,00 PLN - Wersja z modułem WiFi
Kasę Posnet REVO zaprojektowaliśmy z myślą o punktach, w których istotna jest aranżacja miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce.

<czytaj więcej

Novitus Sento ONLINE

cena netto: 1 750,00 PLN lub od 68 zł/mies w sprzedaży ratalnej
SENTO ONLINE Kasa Novitus SENTO Online to następca legendarnych kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana.
< Czytaj więcej

Novitus One ONLINE

cena netto: 1 990,00 PLN lub od 70 zł/mies w sprzedaży ratalnej
INTERNET, MAIL I INNE APLIKACJE UŻYWA SIĘ ŁATWO JAK SMARTFONA
To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.
< Czytaj więcej

Novitus Next ONLINE

cena netto: 2 390,00 PLN lub od 93 zł/mies w sprzedaży ratalnej
Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.
< Czytaj więcej

Novitus Next ONLINE kasa z tabletem
czytnik gs9590
Waga elektroniczna Pris EP-200
Posnet Ergo ONLINE
Autoryzowany Dystrybutor
Autoryzowany Serwis
Posnet Trio
Kasy fiskalne Posnet
Kasy Novitus Wrocław
Wróć do spisu treści